Szervezeti felépítés, elérhetőségek

A Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság szervezeti struktúrájának ábrája megtekinthető az oldal alján a "Dokumentumok" cím alatt.

A Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság vezetőinek és az egyes szervezeti egységek vezetőinek neve, beosztása, elérhetősége:

Puskás Zoltán - igazgató
Telefon: 87/555-265, 87/555-267 | Fax: 87/555-261 | E-mail: bfnp@bfnp.hu | puskaszo@bfnp.hu

Petróczi Imre - szakmai igazgatóhelyettes
Telefon: 87/555-262 | Fax: 87/555-261 | E-mail: petroczi@bfnp.hu

Veszelszki Márta - gazdasági igazgatóhelyettes
Telefon: 87/555-279 | Fax: 87/555-261 | E-mail: veszelszki@bfnp.hu

Jogi, Igazgatási és Birtokügyi Osztály
Dr. Gabler Júlia - osztályvezető, esélyegyenlőségi szakreferens, személyügyi szakreferens, adatvédelmi felelős
Telefon:  87/555-277 | Fax: 87/555-261 | E-mail: gabler@bfnp.hu

Ökoturisztikai és Környezeti-nevelési Osztály
Dr. Kopek Annamária - osztályvezető
Telefon:  87/555-289 | Fax: 87/555-261 | E-mail: kopek@bfnp.hu

Természetmegőrzési Osztály 
Megyer Csaba - osztályvezető
Telefon: 92/599-253 | Fax: 92/599-252 | E-mail: csaba.megyer@gmail.com

Természetvédelmi Őrszolgálat
Fischer József - őrszolgálat-vezető
Telefon:  87/555-269 | Fax: 87/555-261 | E-mail: fischerj@bfnp.hu

Területkezelési, Pályázatkezelési és Üzemeltetési Osztály
Gál Róbert - osztályvezető
Telefon: 87/555-264 | Fax: 87/555-261 | E-mail: gal@bfnp.hu

Pénzügyi és Számviteli Osztály 
Horváth-Menczel Krisztina - osztályvezető
Telefon:  87/555-268 | Fax: 87/555-261 | E-mail: menczel@bfnp.hu

Bakony-Balaton Geopark Csoport
Korbély Barnabás - csoportvezető
Telefon:  87/555-287 | Fax: 87/555-261 | E-mail: korbely@bfnp.hu


Dokumentumok